DUSZPASTERZE

OBECNIE PRACUJĄCY W PARAFII

 

Proboszcz:

ks. mgr Jerzy Musiałek, RM., święcenia kapłańskie 1986, od 2002

 

Wikariusze:

Ks. mgr Jacek Orszulik, 2000, od 2009

Ks. mgr Grzegorz Majda, 2007, od 2013

Ks. mgr Marcin Pomper, 2005, od 2015

Ks. dr Andrzej Wołpiuk, 1996, od 2016

 


KSIĘŻA, KTÓRZY PRACOWALI W PARAFII

Proboszczowie:

Ks. Józef Grzesiuła, 1987 – 1992
Ks. Leśko Jerzy, 1992 – 2002

Wikariusze:

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

LATA PRACY

UWAGI

1.

Ks. Kobiesa Edward

1987 – 1992

 

2.

Ks. Kott Andrzej

1987 – 1990

 

3.

Ks. Pawlak Andrzej

1988 – 1989

 

4.

Ks. Grabczyk Ryszard

1989 – 1993

 

5.

Ks. Rapacz Jacek

1990 – 1993

+2004

6.

Ks. Wądrzyk Mirosław

1991 – 1994

 

7.

Ks. Wójcik Jacek

1993 – 1996

 

8.

Ks. Sowiński Józef

1993 – 2004

 

9.

Ks. Gruszka Henryk

1993 – 1997

 

10.

Ks. Łomozik Adam

1994 – 1996

 

11.

Ks. Wyporek Adam

1996 – 2001

 

12.

Ks. Klaja Grzegorz

1996 – 2003

 

13.

Ks. Piotr Konieczny

2003 -  2014

 

14.

Ks. Hereda Ryszard

1997 – 1998

+1998

15.

Ks. Dudek Janusz

1998 – 2002

 

16.

Ks. Ciesielski Andrzej

2001 – 2006

 

17.

Ks. Waligóra Grzegorz

2002 – 2004

 

18.

Ks. Kulig Marek

2004 – 2005

 

19.

Ks. Cader Stanisław

2004 – 2008

 

20.

Ks. Modzelewski Marek

2005 – 2010

 

21.

Ks. Pokojnikow Piotr

2006 – 2008

 

22.

Ks. Zygmunt Mizia

2009 - 2013

 

23.

Ks. Jacek Rączka

2010 - 2013

 

24.

Ks. Jerzy Gibas

2014 - 2015

 

 

25.

 

26.

 

27.

Ks. Robert Szczotka

Ks. Tomasz Hahn

Ks. Andrzej Wołpiuk

2013 - 2015

2015 - 2016

2016 -

 

 

 

 

 

Kapłani - rodacy z Kęt

Ks. Sławomir Zadora, 2002

Ks. Grzegorz Kierpiec 2008

O. Erhard Olwert 2012

ks. Łukasz Wacław 2013

ks. Marcin Samek 2015

Bracia zakonni

Brat Anzlem Olearczyk

 

SIOSTRY ZAKRYSTIANKI ZE ZGROMADZENIA

SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANEK

PRACUJĄCE W PARAFII NSPJW KĘTACH

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

LATA PRACY

1.

s. Zofia Sianko

1987 – 1990

2.

s. Emiliana Tokarczuk

1990 – 1993

3.

s. Barbara Płonka

1993 – 2001

4.

s. Kinga Derencz

2001 – 2003

5.

s. Tomasza Kupis

2003 – 2010

6.

s. Weronika Śluz

2010 – 2016